PODĚKOVÁNÍ

Chtěli bychom poděkovat všem hodným lidem, které jsme poznali za dobu co jsme s bráchama na světě. A je jich spousta.Co přišli v pravý čas, pomohli radou,přiložili ruku k dílu,  úpřímným slovem a když jsme potřebovali peníze na zajištění operace a pomůcek pro nás , tak i těmi.

Někteří  z našeho života odešli ,ale vzpomínáme na ně pořád.

Asi nevzpomeneme na všechny Naše andílky, jak jim říkáme, proto se nezlobte , kdyby zrovna Vás jsme nenapsali, ale patříte tam také.

V první řadě chceme poděkovat naší rodině.Babi Ajce,za roky co s nami táhne,naši milované ségře Katce,babi Jary, která se za námi nachodila a pomáhala , dokud ji zdraví přálo.Tetě Tince, která sbalí svoje mláďata a dojede kdy je nouze největší.

Máme pár tet,  jak jim říkáme Andělek a to tetu : Jitku Kopeckou,Lenku Holubovou,Verunku Šťastnou a Zdenku Šťastnou, Miladku Spáčilovou, to jsou tety, které neúnavně vymýšlí jak nám pomáhat.

Paní Klárka Vítková Rulíková pomáhá se zajišťováním peněz a potřebným úřadováním potom s nimi.

Ve škole úžasná paní Pelikánová a všechny paní učitelky a vychovatelky, které se nám věnují.

Také holkám z Hipoterapie Epona,za kterými jezdíme  když počasí dovolí do Hostěnic.

Našim asistentům z Domova pro mne,organizace, která se o nás stará a zajistila opakovaně příspěvek z Pomozte dětem, na služby u nás.

Spoustě lidiček , díky kterým se podařilo dát dohromady peníze na operaci Ulzibat.

Firmě Delikomat, ti přispěli na Ulzibata a Vojtovi koupili židli do školy.

Paní Rosové a firmě Noen,která pomohla uskutečnit  naši druhou operaci  v Kladně.

Nadaci GCP,která přispěla na pořízení závěsného sprchovacího  lehátka a Nadaci ČEZ,která díky projektu  https://www.pomahejpohybem.cz/ přispěla našim asistentům na služby pro nás.

Firmám  Výškové stavby Chomutov ,Silnice Group, Squasch arena Praha, Waldorfským aktivitám,  Nopex, Atalian, Klimaspol,  Montáže jeřábů,  Mátl a Bula,  díky nim se pořídily ortezky pro nás do školy.Doplatilo sprchovací lehátko do koupelny.A část zůstala na operaci Ulzibat a platbu za asistenty.

Panu Zimovi a doktoru Nazarkinovi,za úpravy cen operací kluků.

Tetě Marušce za pomoc s tvořením stránek.Omlouváme se za laické zpracování.

Rodině Sázavských a panu Hájkovi za příspěvky na operaci.

Opravdu by byl dlouhatánský jmenný seznam lidiček,který slibujeme ,že časem doplníme.

Děkujeme zkrátka všem moc a moc.

Ale musíme hned dopsat naši blízkou vzdálenou Vendulku,kterou jsme poznali přes internet a je úplně jako z naší rodiny.Naše další dítko,které bráchům poshánělo také dost peněz na pomůcky a operace.